Media Library Form API Element (2.1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Add media
id: Tambah media

en: Remove media
id: Menghapus media

en: Media types
id: Jenis media

en: Media library
id: Perpustakaan media

en: Show media item weights
id: Tampilkan bobot media
