Media Library Form API Element (2.1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Weight
sv: Vikt

en: Add media
sv: Lägg till media

en: Remove media
sv: Ta bort media

en: Media types
sv: Typer av media

en: Media library
sv: Mediabibliotek

en: Show media item weights
sv: Visa vikt för mediaobjekt

en: Hide media item weights
sv: Dölj vikt för mediaobjekt

en: The media item "@label" is not of an accepted type. Allowed types: @types
sv: Medieobjektet "@label" är inte av en accepterad typ. Tillåtna typer: @types

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
sv[0]: Ett mediaobjekt återstår.
sv[1]: @count mediaobjekt återstår.

en: Opening media library.
sv: Öppnar mediebibliotek.

en: Media library settings
sv: Inställningar för mediabiblioteket
