Media Library Form API Element (2.1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Add media
fi: Lisää mediatiedosto

en: Remove media
fi: Poista tiedosto

en: Media types
fi: Mediatyypit
