Media Library Form API Element (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: Show media item weights
ca: Mostra el pes dels elements multimèdia

en: Hide media item weights
ca: Amaga el pes dels elements multimèdia

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
ca[0]: Resta un element mèdia.
ca[1]: Resten @count elements mèdia.
