Media Library Form API Element (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Add media
ja: メディアを追加

en: Show media item weights
ja: メディアアイテムのウィジェットを表示

en: Hide media item weights
ja: メディアアイテムのウィジェットを非表示

en: Update widget
ja: ウィジェットを更新

en: The media item "@label" is not of an accepted type. Allowed types: @types
ja: メディアアイテム『@label』のタイプは許可されていません。許可されているタイプ: @types

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
ja[0]: 1個のメディアアイテムが残っています。
ja[1]: @count個のメディアアイテムが残っています。

en: Remove @label
ja: @labelを削除

en: Opening media library.
ja: メディアライブラリーを開いています。

en: Removing @label.
ja: @labelを削除しています。
