Media Library Importer (1.0.3-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Import
fr: Importer

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: media
fr: média
