Media Library Importer (1.0.4-beta2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Settings
es: Configuración

en: Import
es: Importar

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: media
es: contenidos multimedia
