Media Library Importer (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: media
ja: メディア
