Media Library Importer (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: media
lv: mediji
