Media Library Importer (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: media
uk: медіа
