Media Library Importer (2.1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau
