Media Library Importer (2.1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni
