Media Library Importer (2.1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: media
ja: メディア
