Media Library Importer (2.1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ
