Media Library Importer (2.1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Yes
es: Sí

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: media
es: contenidos multimedia
