Media Library Importer (2.1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया
