Media Library Importer (2.1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia
