Media Library Importer (2.1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość
