Media Library Importer (2.1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: media
tr: medya
