Media Library Importer (2.1.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Camera model
uk: Модель фотоапарата

en: media
uk: медіа

en: Exposure time
uk: Час експозиції

en: Focal length
uk: Фокусна відстань

en: Verifying entry...
uk: Перевірка запису...
