Media Library Importer (2.1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα
