Media Library Importer (2.1.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia
