Media Library Importer (2.1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: media
lv: mediji
