Media Library Importer (2.1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया
