Media Library Importer (2.1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ
