Media Library Importer (2.1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ
