Media Library Importer (2.1.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Yes
ca: Sí

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia
