Media Library Importer (2.1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média
