Media Library Importer (2.1.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
