Media Library Importer (2.1.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա
