Media Library Importer (2.1.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
