Media Library Importer (2.1.4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá
