Media Library Importer (2.1.4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: media
vi: phương tiện
