Media Library Importer (2.1.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios
