Media Library Importer (2.1.5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: media
hu: média

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…
