Media Library Importer (2.1.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
