Media Library Importer (2.1.5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
