Media Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Node
da: Indholdselement

en: Migrate
da: Migrér

en: Title field is required.
da: Titelfeltet er obligatorisk.

en: The entity type.
da: Entity-typen.

en: The field name.
da: Feltnavnet.

en: The entity bundle.
da: Entity bundle.
