Media Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Node
es: Nodo

en: Migrate
es: Migrar

en: Title field is required.
es: Se requiere campo de título.

en: The entity type.
es: El tipo de entidad.

en: The field name.
es: El nombre del campo.

en: Field Collection
es: Colección de Campos

en: The entity bundle.
es: El conjunto de entidad.
