Media Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Migrate
id: Migrasi

en: Title field is required.
id: Ruas judul diwajibkan.

en: The entity type.
id: Tipe entitas

en: The field name.
id: Nama bidang.

en: The entity bundle.
id: Bundel entitas.
