Media Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Node
ja: ノード

en: Migrate
ja: 移行

en: Title field is required.
ja: タイトルフィールドは入力必須です。

en: The entity type.
ja: エンティエィタイプ。

en: The field name.
ja: フィールド名です。

en: The entity bundle.
ja: エンティティバンドル。
