Media Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Node
ro: Nod

en: Migrate
ro: Migrare

en: Title field is required.
ro: Câmpul titlu este necesar.

en: The entity type.
ro: Tipul entității.

en: The entity bundle.
ro: Pachetul entității.
