Media Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Node
ru: Материал

en: Migrate
ru: Миграция

en: Title field is required.
ru: Поле заголовка является обязательным.

en: The entity type.
ru: Тип сущности.

en: The field name.
ru: Имя данного поля.

en: The entity bundle.
ru: Тип сущности.
