Media Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Node
et: Postitus

en: Migrate
et: Migreeri

en: Title field is required.
et: Pealkirja väli on nõutud.

en: The entity type.
et: Olemi tüüp.

en: The entity bundle.
et: Olemi kogum.
