Media Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Node
fr: Nœud

en: Migrate
fr: Migrer

en: Title field is required.
fr: Le champ titre est requis.

en: The entity type.
fr: Le type d'entité.

en: The field name.
fr: Le nom du champ.

en: The entity bundle.
fr: Le sous-type de l'entité.
