Media Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Node
it: Nodo

en: Title field is required.
it: Il campo titolo è obbligatorio.

en: The entity type.
it: Il tipo di entità.

en: The field name.
it: Il nome del campo.

en: The entity bundle.
it: Il bundle dell'entità.
