Media Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Migrate
nl: Migreren

en: Title field is required.
nl: Het titelveld is verplicht.

en: The entity type.
nl: Het entiteitstype.

en: The file name
nl: De bestandsnaam

en: The field name.
nl: De veldnaam.

en: The entity bundle.
nl: De entiteitbundel.
