Media Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Node
pl: Węzeł

en: Migrate
pl: Migracja

en: Title field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: The entity type.
pl: Typ encji.

en: The field name.
pl: Nazwa pola

en: The entity bundle.
pl: Zestaw encji
