Media Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Node
uk: Матеріал

en: Migrate
uk: Міграція

en: Title field is required.
uk: Поле "Заголовок" є обов'язковим.

en: The entity type.
uk: Тип сутності.

en: The field name.
uk: Назва цього поля.

en: The entity bundle.
uk: Пакет сутності.
