Media Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Node
sv: Nod

en: Migrate
sv: Migrera

en: Title field is required.
sv: Titelfältet är obligatoriskt.

en: The entity type.
sv: Objektstypen.

en: The field name.
sv: Fältets namn.
